Unborn Suffer tickets and 2019 tour dates

0 upcoming events

1 previous event

5 tracking this

upcoming events

No events at present

Statistics

Biography

Zespół powstał w listopadzie 2001 z inicjatywy Damiana Bednarskiego (gitara), Wojtka "Vojcisza" Dąbrowskiego (bas) oraz Leszka Satro (bębny). Wówczas postanowiliśmy nazwać nasz zespół DEPRESSION, lecz okazało się, i? taka kapela istnieje, więc zmieniliśmy szybko nazwę na CONTRADICTION. Wkrótce dołączył do nas na bardzo krótko (jedna próba) Szymon "Głupi" Dobrosielski(gitara). Nie zagrał ju? więcej, z racji swych małych umiejętności.

Początki, jak początki ka?dego zespołu, były bardzo cię?kie. Nasze pierwsze próby odbywały się w Ośrodku Profilaktyki Środowiskowej i nie były zbyt udane. Prędko się okazało, ?e Leszek nie miał du?ych umiejętności, podobnie jak kandydaci na drugą gitarę. Drugim problemem był brak sprzętu w ośrodku, dlatego musieliśmy grać na naszych "imitacjach" pieców i perkusji (jedna stopa, werbel i crash!!!), które szybko się rozwaliły. Postanowiliśmy zrezygnować z tego miejsca i późną zimą 2001 zespół CONTRADICTION zawiesił działalność. Przez cały ten czas pisaliśmy utwory a? do kwietnia 2002.

Wtedy dołączył do nas Piotr "Pietruch" Lisowski (bębny), grający kiedyś w bydgoskiej kapeli TOPPERS MIND. Wówczas Leszek przejął rolę drugiego gitarzysty, lecz nie na długo. Po krótkim czasie opuścił zespół, aprzyczyn swej decyzji nie ujawnił. Wtedy, po wielu problemach związanych z wyborem nazwy, postanowiliśmy zmienić nazwę na UNBORN SUFFER (została ona zaczerpnięta z utworu NAPALM DEATH "Twist the knife"), i postanowiliśmy grać na jedną gitarę.

Unborn Suffer News

Unborn Suffer hasn't been mentioned in our news coverage

 

Unborn Suffer videos

Download our app or subscribe to our push notifications to get the latest alerts for Unborn Suffer

Do you promote/manage Unborn Suffer? Login to our free Promotion Centre to update these details.

Videos provided by YouTube

All event data and news is © Skiddle Ltd