Comedy Latvia: Kugrēns un Bāliņ. Stāvizrāde Londonā

The Bill Murray in London

Sunday 10th June 2018

2:45pm til 3:45pm

No age restrictions

Vieni no Latvijas populārākajiem komiķiem - Rūdolfs Kugrēns un Edgars Bāliņ pirmoreiz uzstāsies Londonā...

 
This event has already happened!

This event occurred in June 2018. If you're looking for a upcoming event, try the links below:

Reviews of this event

Be the first to leave your review of this event »

Comedy Latvia: Kugrēns un Bāliņ. Stāvizrāde Londonā on Sunday 10th June 2018

Vieni no Latvijas populārākajiem komiķiem - Rūdolfs Kugrēns un Edgars Bāliņš pirmoreiz uzstāsies Londonā, īpaši aicinot vietējos latviešus izbaudīt stand-up comedy latviešu valodā.

Komiķi Rūdolfs Kugrēns un Edgars Bāliņš pirmoreiz viesosies Londonā, lai īpaši vietējiem latviešiem veltītu kopīgu stand-up comedy izrādi. Komiķi piedāvās labāko materiālu no jau iznākušajām izrādēm, kā arī izpildīs īpaši ārzemēs dzīvojošajai publikai piemērotākos jokus. Šī būs jau otrā reize, kad puiši izklaidē ārzemju latviešus, jo pērn uz viņu izrādi Amsterdamā atnāca aptuveni 100 vietējo latviešu. Komiķi cer, ka arī šī kopizrāde kalpos par labu iemeslu sapulcēties arī Lielbritānijas latviešiem un kopīgi pasmieties par notiekošo apkārt vai ikdienišķām situācijām.

Rūdolfs Kugrēns ir viens no Latvijas zināmākajiem komiķiem, kurš īpašu aktualitāti piedzīvo tieši šobrīd. Pēc veiksmīgi demonstrētām izrādēm 'Fiasko', 'VS', 'Nē nu Jā', Rūdolfs pērnā gada novembra beigās izrādīja savu jaunāko veikumu 'Prieks', kas pierādīja, ka viņš ir savā vislabākajā formā.

Edgars Bāliņš arī uzsktāms par vienu no aktuālākajiem Latvijas komiķiem - pērn viņš veiksmīgi uzstājās ar savu izrādi 'Tādā ziņā viss chill' un jau pāris gadus paralēli stendapam darbojas repa projektā 'Singapūras Satīns'. Īpaši patīk aizrauties ar melno humoru.

Viņi ir gatavi tev pierādīt, ka latviešiem tomēr IR humors. Nu vismaz bišķi.

Category: Arts | Performing Arts | Comedy.

Artists / Speakers: Rūdolfs Kugrēns, Edgars Bāliņš.

Tickets: https://go.evvnt.com/227320-0?pid=27

Please note: The event information above has been added by the organiser. Whilst we try to ensure all details are up-to-date we do not make any warranty or representation as to the accuracy or completeness of the information shown.